EĞİTMEN OLARAK BAŞVUR

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ya da İşyeri Hekimiyseniz, siz de İSG eğitimleri için başvurabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ya da İşyeri Hekimiyseniz, siz de İSG eğitimleri vermek için Online İSG Eğitimi’ne başvurabilirsiniz. Eğitim departmanımız tarafından uygun bulunmanız halinde eğitimleriniz ücreti karşılığında burada yayımlanacaktır.

become teacher

NASIL İSG ÖĞRETMENİ OLUNUR?

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yetkin ve etkin bilgi birikimi olduğuna inanan herkese kapımız açıktır.

Lütfen isteğinizi göndermek için Giriş!
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ya da İşyeri Hekimiyseniz, siz de İSG eğitimleri vermek için Online İSG Eğitimi'ne başvurabilirsiniz. Eğitim departmanımız tarafından uygun bulunmanız halinde eğitimleriniz ücreti karşılığında burada yayımlanacaktır.

Ücret belirleme skalası alınan eğitimin süresine göre belirlenecek olup, tehlike sınıfları baz alınarak ücretlendirilmektedir.
İSG eğitmenlerimiz, yayınladıkları eğitimler onaylandığında eğitim verme sürelerini alanlarından takip edebilirler.

İSG kullanıcıları tarafından sorulara en hızlı ve makul cevapları vermek eğitmenin görevleri arasındadır.

Her eğitmen kendi derslerinden tehlike sınıfına göre sorumludur. Yanlış ya da eksik bilgilendirmeler İSG eğitmeninin sorumluluğundadır.
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet.
Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?