Sık Sorulan Sorular

Online İSG Eğitimi İle İlgili Soru Cevaplar

Üyelik ve Abonelik İşlemleri

Online İSG Eğitimlerine "KAYIT OL" alanından herkes üye olabilir.
Online İSG Eğitimlerine üyelik ücretsizdir. Üye olan İSG dostları eğitim sunumlarımıza, yayınlarımıza ve etkinliklerimize ücretsiz olarak katılabilirler.
Online İSG Eğitimlerimizi ve eğitim sonunda verilen sertifikalarımızı alabilmeniz için ABONE olmanız gerekmektedir.
Kişisel başvurularda ömür boyu tüm eğitimlerimizi ve eğitim sonunda verilen sertfikalarımızı alabilmeniz için bir defaya mahsus 50₺ ücret ödemeniz gerekmektedir.
Firma başvurularında tüm eğitimlerimizi ve eğitim sonunda verilen sertfikalarımızı alabilmeniz için SINIRSIZ KULLANICI tanımlaması yaparak yıllık 500₺ ücret ödemeniz gerekmektedir.
OSGB başvurularında tüm eğitimlerimizi ve eğitim sonunda verilen sertfikalarımızı alabilmeniz için SINIRSIZ KULLANICI tanımlaması yaparak yıllık 999 ₺ ücret ödemeniz gerekmektedir.
Abone olan herkes tüm eğitimleri ve eğitim sonunda verilen SERTİFİKALARI ücretsiz olarak alabilir. (Eğitim başarı puanı yeterli olmak şartı ile)
Abonelik süresi kişisel başvurularda ÖMÜR BOYU, Firma ve OSGB başvurularında ise 1 yıl olup, 1 yıl sonra yenilenmesi gerekmektedir.

İSG Eğitimleri

Zorunlu eğitimler, iş sağlığı ve güvenliği ile çalışma hayatında gerekli olan bilgileri içeren eğitimlerdir. Prosedür gereğince zorunlu eğitimler alınmadan ve bu eğitimlerden başarı sağlanmadan (BAŞARI SERTİFİKA ŞARTI VARDIR) diğer eğitimler alınamamaktadır.
İSG Eğitimlerimizi KURSLAR alanından alabilirsiniz. Çalışma gurubunuza ait eğitimi seçtikten sonra "EĞİTİMİ ÜZERİNE AL" butonunu tıklayarak, bu eğitim öncelikle üzerinize almalısınız. Daha sonra MÜFREDAT alanından Dersleri ve Sınavları alarak eğitimi TAMAMLAMALISINIZ.
ÜZERİNİZE ALDIĞINIZ eğitimde MÜFREDAT alanında yer alan dersleri video ve sunumlardan takip edebilirsiniz. Bu eğitimi aldığınıza ikna olduysanız EĞİTİMİ TAMAMLA butonuna basarak, bir sonraki eğitime geçebilirsiniz.
SINAV İşlemi
İlgili eğitimden BAŞARI SERTİFİKASI alabilmeniz için tüm eğitimlerin tamamlanmış olması ve SINAV sonucunun BAŞARI PUANI ortalamasının 70 ve üzeri olması gerekir. (Zorunlu eğitimlerde 80 ve üzeridir).
SINAV TEKRARI
Sınavdan başarılı olamamanız durumunda bir kez tekrar etme hakkınız bulunmaktadır.
Sınavda başarılı olamamanız durumunda bir kez sınav tekrarı yapma hakkınız vardır. O nedenle dersleri iyi takip etmeniz önerilmektedir. Buna rağmen ikinci sınavda da başarılı olamazsanız bu eğitimi baştan tekrar almanız gerekecektir.
İlgili eğitimin sonunda başarı puanınız 70 ve üzerinde ise, sertifikanız otomatik olarak oluşur ve HESABINIZA gönderilir. HESABIM alanından bilgisayarınıza kaydedebilir ya da PDF ortamında çıktı alabilirsiniz.
Evet, her eğitimi bir kez tekrar alabiliyorsunuz.
Firma sahibiyseniz, size verilecek kullanıcı bilgileri ile, çalışanların eğitim performanslarını görebileceksiniz.

Lütfen Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyiniz?

    Sohbeti Başlat
    Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?