İSG HİKAYEMİZ

Profesyonel olarak görev yapan İSG Uzmanlarımızla Türkiye'de İSG Kültürünü geliştirmek istiyoruz.

7500
TOPLAM KULLANICI
16
EĞİTMENLERİMİZ
45
OSGB'LERİMİZ
215
DERSLER

“Hiç bir gerekçe İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin alınmasını erteleyemez.”

Online İSG Eğitimi Yönetimi

BİZ KİMİZ?

24 İş Güvenliği Uzmanı, 4 İşyeri Hekimi, 2 Yazılım Mühendisi  tarafından hazırlanan, Türkiye’nin İlk ve Tek İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Platformu’nda İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm bilgilere, eğitimlere ve KKD teknik desteğine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Amacımız;  Çalışmanın savaştan üç kat daha tehlikeli olduğu, içki, uyuşturucu veya savaşlardan daha fazla insanın hayatını kaybetmesine neden olan “BANA BİR ŞEY OLMAZ” mantığını ortadan kaldırarak, İSG kültürünü Türkiye’ye yerleştirmek

NEDEN İSG EĞİTİMİ?

Aklın, bilimin ve yasanın emrettiği güvenlik önlemlerini ihmal etmek, iş kazalarında sık karşılaşılan bir başka güvensiz davranıştır. Oysa, “Eşeğini sağlam kazığa bağla, sonra Allah’a emanet et” atasözümüzü bilmeyenimiz yoktur. İş ortamında “Bana bir şey olmaz..” demeden önce, çok iyi düşünmek gerekir.

Her mesai başlangıcında, o gün yapacağımız işleri kısaca kafamızda planlayıp, bu planı uygulamanın bile iş güvenliği açısından koruyucu bir değeri vardır

Türkiye’nin en büyük isg platformu Neden İş Güvenliği yöneticileri olarak görev aldığımız Online İSG Eğitimi alanında Türkiye’de tüm çalışanlara erişerek, İSG kültürünü yerleştirmek için var gücümüzle çalışmak istiyoruz.

İSG EKİBİMİZ

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitmenlerimiz

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?